қысқамерзімді жоспарлар (short-term lesson plans)

DOCX 103 sahifa 625,2 KB Bepul yuklash

Sahifa ko'rinishi (5 sahifa)

Pastga aylantiring 👇
1 / 103
қысқамерзімді жоспарлар 1-сабақ. денсаулығымызды сақтаймыз бөлімі i бөлім. компьютерлер мен программалар (ортақ тақырып: «өзім туралы») педагогтің аты-жөні күні сыныбы қатысушылар саны: қатыспағандар саны: сабақтың тақырыбы денсаулығымызды сақтаймыз оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты 2.1.3.1 цифрлық құрылғылар мен интернет желілерімен жұмыс істеу кезінде негізгі қауіпсіздік ережелеріне сүйену; сабақтың мақсаты барлық оқушы үшін: өзінің, отбасының бақытты сəттерін суретке түсіру үшін пайдаланатын құрылғыларын атайды. оқушылардың көбі үшін: құрылғыларды дұрыс пайдаланбаудың қандай қаупі бар екендігі туралы өз ойларын ортаға салады. кейбір оқушылар үшін: цифрлық құрылғылар мен интернет желілерімен жұмыс істеу кезінде негізгі қауіпсіздік ережелерін ескереді. сабақтың барысы сабақтың кезеңі/уақыты педагогтің іс-əрекеті оқушының іс- əрекеті бағалау ресурстар (ұ) ұйымдастыру кезеңі (1-7 мин.) і. қызығушылықты ояту. сыныпты қалыпқа келтіру. (мк, ұ). топтастыру. оқушылар сурет таңдау арқылы 3 топқа бірігеді. топтың суреттері: ноутбук, планшет, ұялы телефон. ой сергіту. «ана тілің – арың бұл» əнін хормен айту. (мк, ұ). «мидың суреті» əдісі. əр балаға мидың суреті таратылады. мидың ішіне …
2 / 103
на секунд» əдісі. интерактивті тақтадан ноутбук, планшет, ұялы телефонның суреттері көрсетіледі. мұғалім оқулықтан «жаңа білім» бөліміндегі мəтіннің əр жерінен оқиды, ал оқушылар мəтінге мұқият зер салып, шапшаңдықпен жалғастырады. осылай жаңа сабақтың ақпаратымен танысады. сабақтың ортасы (31 мин.) (мк. д). «түртіп алу» əдісі. оқушылар мəтінді оқу барысында интерактивті тақта кездескен жаңа сөздерді жұмыс дəптерлеріне жазып алады. (мк. д) 1-тапсырма. жоғарыда айтылған құрылғылардан басқа тағы қандай цифрлық құрылғыларды білесің? оларды сипаттап бер. саралау. оқушыларға тапсырманы орындау барысында жан-жақты əрі нақты көмек қажет болады. жетекші сұрақтар қою арқылы диалог жəне қолдау көрсетумен сараланады. дескриптор · өздеріне белгілі күнделікті өмірде көріп, естіп жүрген құрылғыларды атайды. · атаған құрылғыларын сипаттайды. мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «мадақтау сөз» əдісі бойынша бағалайды. жарайсың! жақсы! талпын! интерактивті тақта (т) 2-тапсырма. «пікір картасы» əдісі. цифрлық құрылғыларды пайдаланудың ортақ ережесін құрастырыңдар. олардың пайдасы мен зияны жайлы əңгімелеңдер. дескриптор · топта тапсырмамен танысып, өзара талқылайды. · цифрлық құрылғыларды пайдаланудың ортақ ережесін құрастырады. …
3 / 103
азылым дағдылары қалыптасады. саралау: тапсырма барлық оқушыға ұсынылады, бірақ əртүрлі нəтиже күтіледі. қабілеті төмен оқушы мен қабілеті жоғары оқушылар жұптасады. оқушылар бір-бірімен ой бөліседі, идеяларын ортаға салады. сабақтың соңы (7 мин.) сабақты бекіту. рефлексия ой толғаныс. рефлексия. (ж) «еркін микрофон» əдісі арқылы бүгінгі сабақтан алған əсерін, нені оқып зерделегенін, нені үйренгенін айтады. · бүгінгі тақырып не туралы болды? · бүгінгі тақырыпта не ұнамады? · бүгінгі тақырып несімен ұнады? · мені қызықтырғаны ... · сабақта қандай сезімде болдың? · тақырыпқа не қосар едің? · тақырыптан қандай үлгі алдың? қб: бағалау үшін «мидың суреті» əдісі бойынша сабақтың басында мұғалім таратқан қағазда кімде қанша түсінік жазылғанына қарайды. ең көп түсініктемелер жазған оқушылар сабақтағы белсенді оқушылар қатарына қосылады. жұмыс дəптері – менің қолымнан келеді ... саралау. сіз қандай тəсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? сіз қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар қоясыз? бағалау. сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? денсаулығын жəне қауіпсіздік ережелерін сақтау. …
4 / 103
(ортақ тақырып: «өзім туралы») педагогтің аты-жөні күні сыныбы қатысушылар саны: қатыспағандар саны: сабақтың тақырыбы ақпарат іздеу оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты 2.3.1.1 берілген тақырып бойынша ақпарат іздеу үшін браузерді қолдану; сабақтың мақсаты барлық оқушы үшін: балаларға арналған қандай сайттардың бар екендігін атайды. оқушылардың көбі үшін: өзі жайлы қандай ақпаратты интернетте жариялауға болмайтынын айтады. кейбір оқушылар үшін: берілген тақырып бойынша ақпарат іздеу үшін, браузерді қолданады. сабақтың барысы сабақтың кезеңі/уақыты педагогтің іс- əрекеті оқушының іс-əрекеті бағалау ресурстар (ұ) ұйымдастыру кезеңі (1-7 мин.) i. қызығушылықты ояту. амандасу, оқушылардың назарларын сабаққа аудару. «шаттық шеңбері» əдісімен бір-біріне жақсы тілектер айту арқылы сыныпта жағымды көңіл күй орнату. топтастыру топтың ережесі. 1. тыныштық сақтау. 2. топ басшысына бағыну. шеңбер жасап тұрған оқушылар «1, 2, 3» деп санау арқылы 3 топқа бірігеді. 1-топ. «ақпарат» тобы. «мадақтау сөз» əдісі бойынша оқушыларды ынталандыру. 3. белсенді болу. 4. бір-бірін тыңдау, өз пікірімен ашық бөлісу, басқалардың пікіріне құрметпен қарау. 5. уақыт шегінде …
5 / 103
өз жұмыстарын таныстырады, топтық талқылау жүргізеді. 1- топ. «ақпарат» тобы. 2- топ. «интернет» тобы. 3- топ. «браузер» тобы. интерактивті тақта «кинометафора» əдісі бойынша bilimland.kz. сайтынан «ақпаратты іздеу» тақырыбында бейнесюжеттен үзінді көрсету арқылы оқушылардың ой- · оқулықтағы мəтінді оқиды. · топ ішінде талқылау жүргізеді. · топтар арасындағы пікір алмасу жұмысына жауапкершілікпен қатысады. мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «смайликтер» əдісі арқылы бағалайды. жарайсың! жақсы! интерактивті тақта пікірлерін жинақтау. талпын! (ж) 4-суретте берілген құралдарды атаңдар. бұл құралдардың қайсысының көмегімен интернеттен ақпарат іздеуге болады? дескриптор · суретте берілген құралдардың атауын атайды. · қай құралдың көмегімен интернеттен ақпарат іздеуге болатынын айтады. мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «смайликтер» əдісі арқылы бағалайды. жарайсың! жақсы! талпын! интерактивті тақта (ж) балаларға арналған қандай сайттарды білесіңдер? мысалы, http://kitap.kz/ білетін сайттарыңның тізімін жасаңдар. · берілген тапсырма бойынша өзара талқылау жүргізеді, ақылдасады. · балаларға арналған сайттардың тізімін жасайды. мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «смайликтер» əдісі арқылы бағалайды. жарайсың! жақсы! …

Ko'proq o'qimoqchimisiz?

Barcha 103 sahifani Telegram orqali bepul yuklab oling.

To'liq faylni yuklab olish

"қысқамерзімді жоспарлар (short-term lesson plans)" haqida

қысқамерзімді жоспарлар 1-сабақ. денсаулығымызды сақтаймыз бөлімі i бөлім. компьютерлер мен программалар (ортақ тақырып: «өзім туралы») педагогтің аты-жөні күні сыныбы қатысушылар саны: қатыспағандар саны: сабақтың тақырыбы денсаулығымызды сақтаймыз оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаты 2.1.3.1 цифрлық құрылғылар мен интернет желілерімен жұмыс істеу кезінде негізгі қауіпсіздік ережелеріне сүйену; сабақтың мақсаты барлық оқушы үшін: өзінің, отбасының бақытты сəттерін суретке түсіру үшін пайдаланатын құрылғыларын атайды. оқушылардың көбі үшін: құрылғыларды дұрыс пайдаланбаудың қандай қаупі бар екендігі туралы өз ойларын ортаға салады. кейбір оқушылар үшін: цифрлық құрылғылар мен интернет желілерімен жұмыс істеу кезінде негізгі қауіпсіздік ережелерін ескереді. сабақтың барысы сабақтың кезеңі/...

Bu fayl DOCX formatida 103 sahifadan iborat (625,2 KB). "қысқамерзімді жоспарлар (short-term lesson plans)"ni yuklab olish uchun chap tomondagi Telegram tugmasini bosing.

Teglar: қысқамерзімді жоспарлар (short-… DOCX 103 sahifa Bepul yuklash Telegram